Radyo Yayın Sistemleri

Radyo Yayın Sistemleri

Radyo yayıncılığı sektörünün lider markaların ürünlerini, gerek kutu bazında, gerekse anahtar teslim projeleriyle temin ve tesis eden Avsistek, yerel, bölgesel ve ulusal radyoların A’dan Z’ye tüm malzeme ihtiyaçlarını sağlamaktadır.

Üreticilerin yeni ürün ve teknolojilerini, kullanıcıların hızla değişen ihtiyaçlarıyla buluşturan Avsistek, sektöre program üreten yapım ve prodüksiyon firmaların, kayıt ve dublaj stüdyolarının malzeme ihtiyaçlarının yanı sıra, iletişim ve güzel sanatlar fakülteleri bünyesinde yayın yapan üniversite radyolarının yapılandırılmasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Avsistek, Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü markaların, ithalatını ve satışının yanı sıra, cihaz ve sistem kurulumu, işletime alma, eğitim, garanti, servis hizmetleri ile yedek parça teminini, Türkiye pazarında ve yurt dışı projelerde, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla sürdürmektedir.

  • On-Air Ses Mikserleri
  • Radyo Yayın Otomasyon Sistemleri ve Yazılımları
  • Profesyonel Dijital Ses Kayıt Cihazları
  • Yayın Mikrofonları ve Kulaklıklar
  • Telefon Hibrit Üniteleri

Sık Sorulan Sorular

Teklif formumuzu doldurup bize iletirseniz gerekli ön çalışmayı yapan arkadaşlarımız sizle iletişime geçecektir.
Teklif formumuzu doldurduktan sonra arkadaşlarımız sizle iletişime geçer ve akabinde sizden proje detaylarını öğrendikten sonra proje dosyanız ve teklif formumuzu onayınıza gönderir. Onaylamanız sonrası sipariş ve kurulum süreçleri başlar.
Avsistek olarak mutlu müşteri felsefesi ile her daim yanınızdayız. ürünlerin garanti süreçleri dışında alacağınız destek yada eğitim paketleri ile ürünlerinizin ve sistemlerinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında merak ettiğiniz her türlü soruyu iletişim formumuzdan bize iletirseniz kısa sürede arkadaşlarımız size dönüş sağlayacaktır.
Mevcut sistemlerinizde her türlü geliştirme, bakım, servis hizmetleri verilmektedir. Teklif formumuzu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teklif Formu

    Temsilcisi Olduğumuz Markalar