Canlı Yayın Araç Sistemleri

Canlı Yayın Araçları

Canlı Yayın Araç Sistemleri

OB-Vanlar

Dış Yayınlar Van Çözümleri, kamera miktarına göre sistem gereksinimleri özelleştirilebilir ve büyütülebilir esnek yapıya sahiptir. Farklı bölgelere bağlı olarak ses, video ve elektrik bileşenlerinin kurulumuna kadar Avsistek tarafından tasarlanır, üretilir ve entegre edilir.

DSNG Sistemleri

DSNG araç çözümleri, uydu anten sistemi ile birlikte gelen kompakt ve kesintili çözümlerdir. Haber, spor ve kültürel etkinlikler için farklı bölge ve ortamlarda hareketlilik için tasarlanmış DSNG Araçlarıdır.

Sık Sorulan Sorular

Teklif formumuzu doldurup bize iletirseniz gerekli ön çalışmayı yapan arkadaşlarımız sizle iletişime geçecektir.
Teklif formumuzu doldurduktan sonra arkadaşlarımız sizle iletişime geçer ve akabinde sizden proje detaylarını öğrendikten sonra proje dosyanız ve teklif formumuzu onayınıza gönderir. Onaylamanız sonrası sipariş ve kurulum süreçleri başlar.
Avsistek olarak mutlu müşteri felsefesi ile her daim yanınızdayız. ürünlerin garanti süreçleri dışında alacağınız destek yada eğitim paketleri ile ürünlerinizin ve sistemlerinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında merak ettiğiniz her türlü soruyu iletişim formumuzdan bize iletirseniz kısa sürede arkadaşlarımız size dönüş sağlayacaktır.
Mevcut sistemlerinizde her türlü geliştirme, bakım, servis hizmetleri verilmektedir. Teklif formumuzu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teklif Formu

    Temsilcisi Olduğumuz Markalar