Marsis-Logo-1-1.png

Marsis NewsRoom 

Hızlı ve kolay kullanımlı üst düzey haber otomasyonu

Ülkemizde Haber Global, Woman TV ve TV100 tarafından tercih edilen ve beğeni toplayan Marsis Newsroom, günümüzün 7/24 habercilik esasına dayalı, karmaşık haber iş akışlarını kolay kullanılır hale getirmek için tasarlanmış yeni nesil, üst düzey haber otomasyon yazılımı. Tamamen web tabanlı basit ve hızlı bir kullanıma sahip. Uluslar arası bir çok haber kanalı ve ajansının yanı sıra Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medya ağlarla da entegre çalışıyor. Marsis  Newsroom aynı zamanda yayıncılık standartlarına uygun tüm playout, karakter jeneratörü, prompter vb.  sistemlere de kolaylıkla uyum sağlıyor.

Kullanım alanları: 

Haber kanalları. Marsis Newsroom özellikle haber kanalları için dizayn edilmiş bir otomasyon yazılımı. Diğer Avmeda ürünlerinin yanı sıra farklı markaların ürünleriyle de entegre çalışabiliyor.

Ulusal TV kanalları. Ulusal TV Kanallarının ana haber veya ara haber bültenlerinin yönetilmesi için uygun yapı sunuyor.

Haber ajansları. Marsis Newsroom haber kanallarının yanı sıra haber ajanslarının haber oluşturma ve dağıtımı için de uygun bir haber otomasyon yazılımı.

Üniversite kanalları. Üniversitelerin medya ve habercilik bölümlerinin yanı sıra kapalı devre yayın yaptıkları kanallarında da haber otomasyonu olarak kullanılıyor.

Spor kanalları. Spor kanallarının, spor haberlerini oluşturma ve yönetmelerinde etkin olarak kullanılabilir.

Haber web siteleri. Haber kanallarının yanı sıra, haber sitelerinin haber yönetimi ve akışını düzenlemek için de kolaylıkla kullanılabilir.

linkler - links
adres - address

info@avsistek.com.tr

tel: +90 216 576 94 85

metrofis yeşilbağlar mh. kaptan sk. no:19 k:4 kapı: 413 pendik / istanbul 34893 TÜRKİYE

sosyal - social 
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon