Hakkımızda

Broadcast Sistemleri

Avsistek Kimdir ?

Avsistek Ses Görüntü Sistem Teknolojileri televizyon, radyo yayıncılığı, müzik kayıt ve prodüksiyon sektörlerinde 20 yılı aşkın iş deneyimi ve tecrübesi ile “hep daha iyiye” prensibini kendisine hedef belirleyerek televizyondan radyoya, sinemadan kısa filme, müzik kayıttan prodüksiyona, profesyonelden amatör kullanıma kadar geniş bir yelpazede tüm kullanıcılara hizmet amacı ile kurulmuştur.

Avsistek Faliyet Alanları Nedir?

Anahtar teslim televizyon, radyo, müzik kayıt stüdyoları projelendirme ve montajı. Distribütörü ve bayii olduğumuz tüm ürünlerin satış, montaj ve eğitimi. Canlı yayın altyapı sistemleri kurulumu. Kurgu sistemleri ve kurgu havuzları satış ve montajı. Karakter jeneratörü, ingest, playout, MAM sistemleri satış, montaj ve eğitimi.

Misyon,

Özel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyacı olan televizyon, radyo, kurgu sistemleri, kurgu havuzları, canlı yayın altyapı sistemleri ve müzik kayıt stüdyo teknolojisini, proje, satış ve destek hizmetlerini tarafsız olarak sunmak.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sunduğumuz özgün ve yenilikçi ürünlerle ülkemiz çapında öncü bir çözüm sağlayıcısı olmak.

Sık Sorulan Sorular

Teklif formumuzu doldurup bize iletirseniz gerekli ön çalışmayı yapan arkadaşlarımız sizle iletişime geçecektir.
Teklif formumuzu doldurduktan sonra arkadaşlarımız sizle iletişime geçer ve akabinde sizden proje detaylarını öğrendikten sonra proje dosyanız ve teklif formumuzu onayınıza gönderir. Onaylamınızsonrası sipariş ve kurulum süreçleri başlar.
Avsistek olarak mutlu müşteri felsefesi ile her daim yanınızdayız. ürünlerin garanti süreçleri dışında alacağınız destek yada eğitim paketleri ile ürünlerinizin ve sistemlerinizin daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında merak ettiğiniz her türlü soruyu iletişim formumuzdan bize iletirseniz kısa sürede arkadaşlarımız size dönüş sağlayacaktır.
Mevcut sistemlerinizde her türlü geliştirme, bakım, servis hizmetleri verilmektedir. Teklif formumuzu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teklif Formu

    Temsilcisi Olduğumuz Markalar