JVC GY-HM70 düğün, organizasyon kameraları her zaman stok teslim

Avrupa'nın en çok satan düğün, organizasyon kamerası JVC GY-HM70 özelliklerini görmek için videolu anlatımı izleyebilirsiniz. 

 
JVC GY-HM70 organizasyon kamerası
 
_GY-HC550_Lside_lcd_op.jpg

JVC GY-HC550 Connected Cam

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Wi-Fi, 4G, 5G uyumlu canlı yayın konsept kamerası “Connected Cam”in yepyeni modeli GY-HC550 haber, yapım ve spor karşılaşmaları için geliştirilmiş 1 inç 4K el kamerası. 4K 60p / 50p ProRes 4: 2: 2'ye kadar 10 bit kayıt ve dünyanın herhangi bir yerinden gelişmiş IP bağlantısı ile canlı yayın yapabiliyor.

 

GY-HC550 özellikleri:

Harici antenli dahili kablosuz LAN (2.4GHz / 5GHz) MIMO, Yüksek performanslı 1080 60p / 50p canlı yayın, 4K UHD 60p / 50p ProRes 4: 2: 2 SSD'ye 10 bit kayıt, 20x zoom ile yeni geliştirilen 4K lens, 4K Rec + HD akış + 4K HDMI çıkışı, IP üzerinden geri dönüş (Video ve IFB), Kaydedilen video klipleri otomatik olarak yüklemek için FTP

20 Mbps'ye kadar düşük gecikme süresi ve yüksek kaliteli stream, USB ana bilgisayarına ek olarak LAN terminali (Stream / IFB / Uzaktan Kumanda) (v3.0)

yepyeni SSL: ORIGIN

Solid State Logic yepyeni müzik prodüksiyon konsolu ORIGIN'i New York AES 2019 fuarında tanıttı. 32 süper analog mic/line girişli, 16 bus çıkışlı bu harika konsolu yakından inceleyin

 

SSL Fusion & Six ana bayimiz BL Müzik stoklarında

SSL Fusion, modern hibrit müzik kayıt stüdyoları için tasarlanmış gerçek analog, 2U stereo bir işlemci. Fusion işlemcinin analog devreleri sadece SSL’in sağlayabileceği türden sıcak, incelikli ve ayrıntılı ton karakterleri sunuyor. Efsanevi SSL kanal EQ ve dinamikleri, üstelik çok uygun fiyata tek kasa içinde SSL Fusion’da birleştirilmiş.

Six ise SSL SuperAnalogue ™ tasarımı bir masa üstü (pad) mikser. Masa üstünde kullanabileceğiniz gibi, sırt çantanızda da kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sinyal çıkışı, kulaklık çıkışı dışındaki her şeye mikserin ön yüzünden ulaşabilirsiniz. Six SSL’in efsane olmuş geniş dinamik aralığını, ultra düşük mikrofon preamp gürültüsünü, mükemmel monitörlemesini ve ayrıntılı ses sinyalini, tıpkı Fusion işlemcide olduğu gibi çok uygun fiyata sunuyor.

SSL-SiX_low.jpg
junger-audio-vector-logo.png

jünger audio şimdi avsistek'te

jünger audio Telos Alliance ile güçlerini birleştirdi, avsistek jünger audio distribütörü oldu

Radyo ve televizyon uygulamaları için ses teknolojilerinde dünya lideri olan Telos Alliance, Jünger Audio markalı ürünleri tüm dünyada pazarlamak,  satmak ve desteklemek için özel bir anlaşma imzaladı. NAB 2019 fuarından hemen önce yapılan ve ilan edilen anlaşmaya göre bünyesinde Telos Systems, Omnia Audio, Axia Audio, Infinity ve Linear Acoustic markalarını bulunduran Telos Alliance, Jünger Audio markasını da birliğin içine almış oldu. Telos Alliance’ın televizyon için ses teknolojileri ve ürünleri yetkili Türkiye distribütörü Avsistek böylece Infinity ve Linear Acoustic ürünlerinin yanı sıra Jünger Audio’nun da yetkili distribütörü oldu. 

jpg1616_Juenger_DAP8_TAP_fr.jpg
 

IBC 2019 haberleri 

Sektörün en büyük iki fuarından biri olan IBC fuarını her yıl olduğu gibi yine Amsterdam'da takip ettik, Türkiye’de temsilcisi olduğumuz markaların yeni ürünlerini yakından inceledik.

 
FORA HVS6000-1.jpg

FOR-A HVS-6000 4K / 12G-SDI

4K (UHD) sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanan FOR-A HVS-6000, tüm giriş ve çıkışlara gerçek ve tek noktadan işlemli 12G-SDI uyumluluğu getirdiği gibi kullanıcıya sistemi mevcut HD sistemleriyle aynı şekilde çalıştırabilme imkânı tanıyor. Yakın gelecekte IP video teknolojisine uyarlanacak olan HVS-6000, IP ara yüzlerinin giriş çıkış yuvalarına monte edilmesine de olanak tanıyor. 

HVS-6000 özellikleri:

80 giriş / 32 çıkış veya 64 giriş / 48 çıkışa kadar, tüm girişler ve çıkışlar 12G-SDI tek noktadan bağlantı, gelecekte kullanım için planlanan IP giriş / çıkış desteği, bölünmüş M / E, M / E başına 4 keyer ile 3 M / Es, çerçeve senkronizasyonu ve girişler için kullanılabilir still store, giriş ve çıkış için color correction, karşılıklı HDR ve SDR dönüşümü ve up / down fonksiyonu, 2 kanal Multiviewer veya 4 kanal DSK

Kontrol panelleri:

Tüm mevcut FOR-A HVS-2000 kontrol panelleri ile uyumludur: HVS-2120ROU, HVS-2240OU, HVS-3320OU. Özel sipariş yeni kontrol paneli: HVS-3355OU

TSL Products yeni SAM-Q ürünleri yüklemeye hazır

Yayın iş akışı çözümlerinin lider tasarımcı ve üreticisi TSL Products, yeni SAM-Q ses izleme platformunu ilk kez NAB 2019’da tanıtmıştı. TSL Products’ın SAM-Q serisi monitörleme ürünleri artık yüklemeye hazır. SAM-Q kullanıcının ses içeriğini kişisel tercihine göre nasıl kontrol etmek ve görselleştirmek istediğini belirlemesinde yardımcı olan yeni bir ses izleme platformu. Müşteri gereksinimine doğrudan yanıt vermek üzere tasarlanan SAM-Q tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

 

 

 

TSL Products PAM-IP şimdi tüm IP altyapıları ile uyumlu

ST-2110'un standart olarak kabul edilmesinin ardından TSL Products IP altyapılarında kullanmak için iki ses monitörü öneriyor. Hem PAM1-IP hem de PAM2-IP ses monitörleri, ST-2022-6 ve / veya ST-2110 akışlarını taşınan ses ve video içeriğini izlemek için kullanılabilir. 2110-10, -20, -30 ve -40 desteğiyle, PAM1-IP ve PAM2-IP, şu ana kadar dünya çapında 200'den fazla cihaz sattı. Ses izleme teknolojisinde en iyisini isteyenlerin “gözü ve kulağı” TSL Products.

sam-q-panel-only.jpg

RTS ODIN dijital interkom sistemi

RTS’in geçen yıl ilk defa görücüye çıkarttığı yeni ODIN 1RU kutusunda, rack dolapta az yer kaplayan bir dijital interkom çözümü. Tek bir ODIN ünitesi 16 porttan maksimum 128 porta kadar büyüyebiliyor. En fazla sekiz ODIN birimi, 1024 x 1024 bağlantı noktasına kadar tek bir matris oluşturabiliyor.  RTS’in AZ edit ve IP edit yazılımları yeni interkom ODIN'i desteklemek için güncellendi.  AIO, OMNEO ve iki telli interkom için bağlantılar içeren ODIN, eski yeni tüm RTS key paneller ile uyumlu çalışıyor. ODIN üzerinde OMNEO RJ-45 konektörler standart pakete dahil edilmiş veya isteğe bağlı olarak Fiber Optik SFP konektörler de sipariş edilebiliyor.

RTS_ODIN_FR_WHITETYPE (1).png

 Linear Acoustic ARC ses seviyesi kontrol cihazı 

Linear Acoustic ARC, çok kanallı sesin gerekli olmadığı ve kodlanmış ses, izleyici ölçüm filigranı, harici ses girişi veya diğer gelişmiş özelliklerin birçoğuna ihtiyaç duyulmayan, doğrudan stereo ses işleme gerektiren uygulamalar için en hesaplı, güvenilir, ideal çözüm. 1RU kutu içindeki ARC ünitesi 2 adet stereo veya 4 adet mono kanalı işleyebiliyor.  Kurulumu son derece kolay ve basit.  Kendinize hedef ses çıkışı seviyesi belirleyin, bir işlem profili seçin ve televizyonun sesinin EBU R128 ve ATSC A / 85 dahil olmak üzere tüm dünyada kabul gören ses seviyesi standartlarına ve tavsiyelerine uygun olduğunu bilerek bırakın gidin. Arkanıza bakmaya artık gerek bile yok. İşte yeni Linear Acoustic ARC tam olarak bunu yapıyor.

LA_ARC_Website Image.jpg

TV100 Marsis NewsRoom ile yayında

Yeni haber, magazin ve eğlence kanalı TV100 yayın hayatına Avmeda Marsis Newsroom haber otomasyonu,  playout, mam, ingest ve CharacterWorks KJ ile başladı. TV100'de ayrıca Linear Acoustic Aero10 loudness management sistem de kullanıldı. Türkiye'de temsilcisi olduğumuz Linear Acoustic, Avmeda Marsis ve CharacterWorks ürünlerini tercih eden TV100'e yayın hayatında başarılar dileriz. 

WhatsApp Image 2019-05-15 at 16.59.27.jp
linkler - links
adres - address

info@avsistek.com.tr

tel: +90 216 576 94 85

metrofis yeşilbağlar mh. kaptan sk. no:19 k:4 kapı: 413 pendik / istanbul 34893 TÜRKİYE

sosyal - social 
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© avsistek ses, gör. sis. tek. ve inş. san. tic. ltd. şti.

2019 tüm hakları mahfuzdur - all  rights reserved

alıntı yapılamaz - reproduction in any form is forbidden